13 серпня 2020, 15:15

ВРУ пропонують звільнити деяких ФОП від сплати за себе єдиного соціального внеску

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3978 від 10.08.2020 р. "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо забезпечення соціальних прав окремих категорій осіб".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раді зареєтровано законопроект про відкликання народного депутата за народною ініціативою".

Зазначається, що метою законопроекту є забезпечення конституційних гарантій захисту прав осіб, які перебувають у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, та/або у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та/або у відпустці у зв’язку з усиновленням дитини, та особи, які виховують дитину з інвалідністю будь-якої групи інвалідності та відповідно до закону отримують державну соціальну допомогу - до досягнення такою дитиною вісімнадцяти років.

Так, проектом пропонується доповнити перелік випадків, викладений у частині четвертій статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", відпустками у зв'язку з вагітністю та пологами, та/або для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та/або у зв’язку з усиновленням дитини, та осіб, які виховують дитину з інвалідністю будь-якої групи інвалідності та відповідно до закону отримують державну соціальну допомогу - до досягнення такою дитиною вісімнадцяти років.

Таким чином прийняття законопроекту сприятиме запровадженню європейських стандартів захисту соціальних та економічних інтересів осіб, які доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відповідно до закону отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та/або при народженні дитини, усиновленні дитини, а також осіб, які виховують дитину з інвалідністю будь-якої групи інвалідності та відповідно до закону отримують державну соціальну допомогу - до досягнення такою дитиною вісімнадцяти років.

Нагадаємо, у Раді зареєстровано два законопроекти для запуску Дія City.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати