01 вересня 2020, 15:41

Рада прийняла за основу законопроект щодо посилення відповідальності за спалення лісу

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону 3526 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни до бюджету щодо забезпечення оздоровлення дітей: Рада прийняла закон".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, проект Закону розроблений з метою посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій, підвищення ефективності управління та контролю у цій сфері, посилення адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки в лісах, сільськогосподарських угіддях та інших природних екосистемах.

Так, законопроектом передбачається внесення змін до Водного кодексу України, Кодексу цивільного захисту України, Земельного кодексу України, Законів України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України "Про рослинний світ", "Про тваринний світ", "Про охорону земель", "Про оренду землі".

Також пропонується уточнити повноваження центральних та місцевих органів влади, надати повноваження органам Національної поліції щодо розгляду справ про порушення правил пожежної безпеки в лісах та при виконанні сільськогосподарських робіт, посилити адміністративну відповідальність, покласти обов’язок щодо запобігання випалюванню сухої рослинності та відповідальність за порушення правил пожежної безпеки, у тому числі і на власників та користувачів (орендарів) відповідних територій та об’єктів.

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект про звільнення від туристичного збору ВПО.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати