01 вересня 2020, 13:45

Зміни до бюджету щодо забезпечення оздоровлення дітей: Рада прийняла закон

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон  3819 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховна Рада затвердила графік своєї роботи на цей тиждень".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, Закон має на меті забезпечення соціальних гарантій та підтримку пільгових категорій дітей, як це передбачено чинним законодавством, шляхом фінансування за кошти державного бюджету оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих  закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які розташовані в гірських районах (районах, в яких розташовані населені пункти віднесені до категорії гірських) Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, на узбережжі Чорного і Азовського морів.

Зокрема, Законом вносяться зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо встановлення за загальним фондом державного бюджету Міністерству соціальної політики України бюджетних призначень за новою бюджетною програмою "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які розташовані в гірських районах (районах, в яких розташовані населені пункти віднесені до категорії гірських) Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, на узбережжі Чорного і Азовського морів" в обсязі 180 000 тис. грн;

У Законі визначено джерела покриття додаткових видатків державного бюджету.

Закупівлю відповідних послуг передбачається проводити в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі".

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, Рада прийняла закон про ратифікацію меморандуму щодо надання Україні допомоги від ЄС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати