25 березня 2020, 11:06

ВРП відреагувала на звернення судів щодо критичного стану оплати праці

Прес-служба ВРП

23 березня 2020 р. у Вищій раді правосуддя відбулася робоча зустріч, мета якої - проаналізувати стан фінансування фонду оплати праці працівників апаратів судів та розглянути нагальне питання забезпечення судів засобами захисту з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП: рекомендації про заходи розповсюдження COVID-19".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Як зазначається, участь у робочій зустрічі взяли Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк.

Так, Голова ДСА України охарактеризував ситуацію з дефіцитом бюджету на оплату праці працівників апаратів судів як катастрофічну та поінформував учасників зустрічі про вжиті ДСА України заходи для її вирішення. За інформацією ДСА України, дефіцит видатків на оплату праці працівників апаратів судів становить 4 769,2 млн грн, дефіцит нарахувань на оплату праці - 1 456,8 млн грн.

Щодо нагальної на сьогодні проблеми забезпечення судів засобами захисту пан Холоднюк повідомив, що ДСА не здійснювалися централізовані закупівлі засобів захисту та дезінфекції через відсутність коштів на поточні витрати, вирішення цих питань фактично покладено на територіальні управління ДСА України, апеляційні, спеціалізовані суди тощо). Водночас за дорученням ВРП Голова ДСА України узагальнить та до кінця тижня надасть ВРП актуальну інформацію про стан забезпечення судів у кожному регіоні України.

Також учасники зустрічі вирішили спільно звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України стосовно термінового внесення змін до Державного бюджету України щодо фінансування судів у необхідному обсязі на оплату праці.

Читайте також: "ДСА просить виділити кошти для запобігання поширенню COVID-19".

Як зазначається, питання щодо належного фінансування судів буде розглянуто на найближчому засіданні ВРП - 26 березня 2020 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати