03 червня 2020, 18:20

Відкрите голосування за кандидатів до складу Громадської ради при НАЗК

Прес-служба НАЗК

3 червня о 8:00 розпочалося відкрите голосування за кандидатів до Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Декларації високопосадовців: НАЗК розпочало перевірку".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Віддати свій голос за кандидатів до Громадської ради можливо на сайті НАЗК за посиланням.

Голосування закінчиться о 20:00.

Зазначається, що участь у голосуванні можуть взяти громадяни, які проживають на території України. З 25 кандидатів зі списку можливо обрати до 15 осіб.

Для того, щоб взяти участь в голосуванні, необхідно пройти процедуру реєстрації, яка передбачає три етапи:

Крок 1. Реєстрація на зазначеній сторінці інтернет-голосування, де особа вказує адресу персональної електронної пошти та персональний мобільний номер телефону.

Крок 2. На вказану електронну пошту особі має надійти лист із кодом підтвердження реєстрації. Код необхідно ввести на сторінці реєстрації.

Крок 3. Після вводу коду, що міститься в листі електронної пошти, на вказаний особою мобільний номер українського GSM-оператора надійде смс-повідомлення з кодом. Цей код також необхідно вказати у відповідному полі системи реєстрації. Після підтвердження коду реєстрація буде завершена і особа зможе проголосувати.

Так, за результатами голосування до складу Громадської ради при НАЗК потраплять 15 кандидатів, які отримають найбільше голосів.

Результати голосування будуть оприлюднені на сайті НАЗК 18 червня.

З переліком кандидатів, які допускаються до участі в інтернет-голосуванні, та їх документами можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, НАЗК розпочинає перевірку декларацій за новими правилами.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати