28 травня 2020, 14:22

Декларації високопосадовців: НАЗК розпочало перевірку

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє декларації високопосадовців відповідно до нового Порядку черговості. Згідно з документом, у першу чергу мають бути перевірені декларації Президентів, Прем’єр-міністрів, міністрів, суддів вищих судів та народних депутатів України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи потрібно подавати декларацію за минулий рік після звільнення?".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК

Зазначається, що частина з цих осіб уже подала декларації за 2019 рік до Реєстру. Їх перевірка вже розпочата.

"Оскільки у Реєстрі поки наявні не всі декларації високопосадовців, НАЗК починає перевіряти суб’єктів декларування, що йдуть у порядку черговості наступними. Причому відбувається перевірка не тільки тих осіб, що займали високі посади в 2019 році, але й тих, які були призначені в поточному році", - зазначили у НАЗК.

Також частина декларацій перевіряється на підставі звернень громадян, які ініціювали проведення повних перевірок. У тому числі перевіряються декларації 5 народних депутатів, одного заступника Генерального прокурора, 17 працівників органів прокуратури, 5 депутатів обласних рад та 15 посадових осіб державних підприємств (установ).

У відомстві заначили, що кампанія декларування закінчується за 4 дні (1 червня): "Просимо суб’єктів декларування не зволікати із поданням декларацій. Якщо у вас виникають питання щодо заповнення декларації, ви можете скористатися сервісами, вказаними за посиланням".

Deklaratsiyi-u-perevirtsi-NAZK-28.05.2020-v1

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати