13 березня 2023, 14:33

Укрзалізниця знаходить і повертає власникам 63% речей, забутих у поїздах

Пресслужба Укрзалізниці

З початку року пасажири 1370 разів звертались до контактного центру Укрзалізниці з проханнями знайти загублені речі. Укрзалізниця знаходить і повертає власникам 63% речей, забутих у поїздах під час мандрівки, повідомила пресслужба Укрзалізниці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Укрзалізниця відновлює курсування Слобожанського експреса".

"Номерні знаки для автомобіля, церковна шапка, дитячий горщик, тепловізор, рулон лінолеуму, медичний корсет, кінна амуніція, капи для зубів, апарат для вирощування насіння, шахова дошка -– що ми тільки не розшукували у вагонах"– ідеться в повідомленні.

Однак найчастіше пасажири, заявили в Укрзалізниці, забувають у поїздах гаманці, іграшки, телефони, зарядні пристрої, ноутбуки, документи, годинники та ключі. 

"Якщо вже так сталося, що ви загубили в нашому поїзді дуже важливу для вас річ – не хвилюйтесь, опишіть її за формою або звертайтесь до контакт-центру Укрзалізниці за номером: 0 800 503 111, залишайте повідомлення через форму зворотного звʼязку в застосунку, пишіть нам в Apple Messages, Telegram, Viber чи Facebook Messenger", – заявили в Укрзалізниці.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати