26 травня 2020, 15:10

У ВРУ пропонують внести зміни щодо вимог до кандидата на посаду директора НАБУ

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3513 від 20.05.2020 р. "Про внесення змін до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" (щодо вимог до кандидата на посаду Директора Національного антикорупційного бюро України)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До кого звертатися, якщо фінансова установа порушила ваші права?".

Так, документ підготовлено з метою "забезпечення незалежності діяльності Національного антикорупційного бюро України, а також врахування зауважень міжнародних партнерів України".

Законопроектом пропонується внести зміни до статей 6 та 13 Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", якими передбачити таку вимогу для кандидата на посаду Директора НАБУ як наявність адміністративного стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією.

"На переконання наших міжнародних партнерів, однією із гарантій незалежності НАБУ є наявність адміністративного стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного із корупцією у особи, яка очолює цей орган.

З метою врахування рекомендацій міжнародних партнерів, задля посилення гарантій незалежності НАБУ необхідним є внесення відповідних змін до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", а саме розширення вимог для кандидата на посаду Директора НАБУ, передбачивши таку вимогу як наявність адміністративного стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією", - йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, Раді рекомендують ухвалити законопроект щодо обов'язкового обчислення індексації аліментів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати