23 червня 2022, 18:11

У столиці заборонили продаж та використання піротехнічних засобів

Пресслужба КМР

У столиці на час дії воєнного стану заборонили реалізацію та проведення заходів з використанням піротехнічних засобів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Києві на час дії воєнного стану заборонили рух транспортних засобів, в яких відсутні шумопоглиначі"

Про це повідомляє пресслужба КМР.

Таке рішення було прийнято 23 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 82 депутати.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Людмила Ковалевська, вже четвертий місяць в Україні триває повномасштабна російсько-українська війна, тому реалізація піротехнічних засобів, у тому числі салютів, феєрверків, інших вибухових речовин має бути заборонена під час дії воєнного стану та 30 днів після його припинення або скасування. 

«Мешканці столиці живуть у стані постійного емоційного напруження та різко реагують на всі звуки, які хоч трохи схожі на вибухи та авіаудари. Враховуючи специфіку дії піротехнічних засобів, які створюють шумовий ефект – хлопки та вибухи, необхідно заборонити їх використання та продаж на території міста Києва з метою зниження соціальної напруги серед мешканців. Ми маємо встановити додаткові соціальні гарантії для киян та гостей міста, а також унеможливити розповсюдження паніки та дезінформації через використання піротехніки у столиці», – розповіла Людмила Ковалевська.

Депутатка додала, що також Головному управлінню Національної поліції України у м. Києві буде надіслано звернення з проханням посилити заходи щодо недопущення продажу та використання піротехнічних виробів на території міста Києва.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати