23 червня 2022, 17:00

В Києві на час дії воєнного стану заборонили рух транспортних засобів, в яких відсутні шумопоглиначі

Пресслужба Київської міської ради

У столиці на час дії воєнного стану заборонили рух транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутні шумопоглиначі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Києві заборонили салюти та гучну музику"

Про це повідомляє пресслужба КМР.

Таке рішення було прийнято 23 червня на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 84 депутати.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова, у цей важкий воєнний час необхідно забезпечити для киян та гостей нашого міста максимально комфортне середовище задля захисту їх психічного здоров'я.

«У зв’язку зі збройною агресією російської федерації та запровадженням воєнного стану на території України мешканці перебувають у стані постійного стресу та тривоги. Ракетно-бомбові удари, обстріли, звуки сирен під час повітряних тривог – це все підсилило наше сприйняття звуків. У результаті гучний шум від транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач часто є негативним тригером. Ці звуки нагадують людям застосування боєприпасів, тому під час війни вони лякають дітей та  дорослих», – наголосила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що проєкт рішення також передбачає надання рекомендації Головному управлінню Національної поліції України у м. Києві щодо запровадження необхідних дій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати