18 лютого 2020, 17:30

У НАЗК запропонували спростити фінзвітність політичних партій

Прес-служба НАЗК

17 лютого в приміщенні НАЗК було презентовано проєкт оновленої форми Звіту політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Декларація без проблем: НАЗК надало роз’яснення".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, документ є першим кроком до впровадження електронного звітування для політичних партій та для підвищення ефективності громадського моніторингу, прозорості фінансування партій та ефективності контролю у цій сфері.

Як зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков: "Ми хочемо, щоб подання звіту до Єдиного державного реєстру звітності політичних партій було зручним та простим, як для політичних партій, так і громадського контролю".

Серед головних новацій документа - скорочена форма Звіту, що дозволить уникати нагромадження інформації однакового змісту.

Як зазначається, нова форма звіту має бути затверджена до 16 квітня, а Єдиний державний реєстр звітності політичних партій запущено в роботу до 16 липня 2020 р.

Нагадаємо, ВС захистив право віруючої людини на подання декларації в паперовому вигляді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати