14 лютого 2020, 17:19

Декларація без проблем: НАЗК надало роз’яснення

Прес-служба НАЗК

З початку кампанії декларування НАЗК опрацювало більше 16 тис. запитів щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розвиток української ІТ-галузі: трансформація системи".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Як зазначається, позиція з актуальних питань, а також щодо змін, внесених Законом №140-IX від 02.10.2019 р., враховані під час підготовки роз’яснень із заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Повний текст документа розміщено за посиленням, а його окремі положення - в публічному Telegram-каналі НАЗК та на сторінці НАЗК у Facebook.

Так, у роз’ясненнях, зокрема, сформовано новий підхід до внесення в декларацію відомостей про кредит та зазначення вартості об’єктів декларування. У НАЗК зазначають, що Закон не вимагає від суб’єктів декларування проводити оцінку майна з метою заповнення декларації.

"Роз’яснення відображають позицію Національного агентства з метою забезпечення однакового застосування положень Закону стосовно вимог фінансового контролю та мають рекомендаційний характер і не містять нових правових норм", - вказали у НАЗК. 

Нагадаємо, ДПС запустила пілотний проєкт "Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати