04 серпня 2020, 15:10

У Києві запустять "соціальне таксі"

Прес-служба КМДА

"Соціальне таксі" або "Інватаксі для дітей з інвалідністю" може запрацювати в Києві вже з вересня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві напрацюють механізм муніципального страхування медпрацівників".

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хондазазначає прес-служба КМДА.

Так, для початку це буде пілотний проект для 170 дітей з інвалідністю, які потребують постійної реабілітації та повинні пересуватися містом. У разі підтвердження ефективності послуги "Інватаксі" буде доступне для всіх осіб з інвалідністю, які не можуть пересуватися самостійно.

"Ми розуміємо, що транспортувати дітей з інвалідністю у звичайному громадському транспорті не найлегше заняття. Для таких завдань у нас вже працює соціальний транспорт, який обладнаний для перевезень людей на кріслах колісних та супроводжуючих осіб. Але Київ поки що покривається не повністю, адже близько 8 тис. осіб з інвалідністю потребують спеціалізованого транспортного перевезення. "Інватаксі" збільшить кількість транспортних засобів та дозволить здійснювати більше перевезень і повністю покрити потребу", - зазначила Марина Хонда. 

За її словами, потреба у перевезенні людей з інвалідністю щороку зростає. Так, у 2018 р. було здійснено 19 364 перевезення для 764 осіб, у 2019 р. - 20 152 перевезення для 801 особи. За I квартал 2020 р. було здійснено майже 8 тис. перевезень для 410 осіб.

Як зазначається, запровадження послуги спростить для батьків та їхніх дітей доступ до необхідних послуг.

Нагадаємо, у Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати