29 липня 2020, 12:39

У Києві напрацюють механізм муніципального страхування медпрацівників

Прес-служба Київради

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення "Про страхування життя та здоров’я медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я м. Києва під час виконання професійних обов’язків".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Італія продовжила надзвичайний стан до 15 жовтня через COVID-19".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Таким чином, місто планує запровадити муніципальний пакет додаткових соціальних гарантій для медичних працівників. Департамент фінансів КМДА має розробити відповідний механізм і визначити вартість такої послуги. 

"Мета нашого рішення - підвищення рівня соціального захисту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я Києва. З поширенням в Україні коронавірусу, медпрацівники виконують не просто свою роботу. Вони проявляють громадянську відповідальність та людську мужність, надаючи допомогу хворим в умовах підвищеного ризику для власного здоров'я, тому потребують особливого захисту та соціальних гарантій від міста", -  зазначила співавтор рішення, депутат Київради Алла Шлапак

Загалом йдеться не лише про страхування життя та здоров'я медичних працівників в умовах поширення COVID-19. Соціальні гарантії мають намір поширити загалом на виконання професійних обов'язків, на випадок захворювання, настання у зв'язку з цим інвалідності або смерті.

За рішенням депутатів, буде створена робоча група, які відпрацює механізм муніципального страхування медичних працівників. Всі фінансові інструменти мають напрацювати впродовж серпня, аби до початку формування бюджету столиці на 2021 р. повністю мати відповідну процедуру. 

Нагадаємо, Уряд розподілив понад 60 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати