30 липня 2020, 18:12

У Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ

Прес-служба Київради

У Києві планують запровадити обов’язкове медичне страхування працівників ЖКГ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київрада зменшила ставки податку для промислових підприємств".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Зазначається, що у столиці мають намір запровадити обов’язкове медичне страхування окремих працівників житлово-комунального господарства. Відповідне рішення сьогодні уже підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

"Щоденно у Києві працюють тисячі комунальників, які забезпечують утримання в належній чистоті закріплених за ними територій. Люди знаходяться в постійній зоні ризику по розвитку респіраторних хвороб, дерматологічних захворювань, захворювань опорно-рухового апарату. А в період пандемії загрози для здоров’я працівників ЖКГ тільки збільшуються", - ідеться у повідомленні.

Депутат Київської міської ради Вадим Сторожук зазначив, що у період пандемії з потребою додаткового захисту зіштовхнулися не тільки медики, а й комунальники. "Вони проводили санітарну обробку поверхонь у будинках, прибирали під’їзди, користувалися спеціальними хлоровмісними розчинами для дезінфекції. І в поза карантинний час вони мають підвищені ризики для зараження на роботі через регулярні контакти, в тому числі з побутовими відходами. Медичне страхування має стосуватися насамперед тих посад, де є загроза професійних захворювань і травмування", - відзазначив співавтор відповідного рішення Вадим Сторожук.

Зокрема, метою даного рішення є якісне медичне забезпечення працівників ЖКГ, підвищення їхньої соціальної захищеності та престижності праці.

"Рішення Київради щодо страхування життя та здоров’я працівників ЖКГ буде дійсним не лише під час пандемії, але і на весь подальший період. Зазначу, що це відноситься лише до співробітників, які доглядають за територією та будинками комунальної сфери власності. Фінансування витрат на придбання послуг з медичного страхування буде здійснюватися з бюджету міста", - додав голова постійної комісії Київради з питань бюджету, депутат Київради Андрій Странніков.

Так, згідно з проектом рішення, передбачається, що головним розпорядником коштів буде Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Документ мають підтримати депутати на одному із засідань Київради

Нагадаємо, Київрада рекомендує припинити експлуатацію тварин для надання відео- та фотопослуг.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати