22 травня 2020, 11:57

У Києві за останні два місяці евакуювали понад 8 тисяч транспортних засобів

Прес-служба КМДА

За останні два місяці евакуйовано 8539 транспортних засобів, що суттєво перешкоджали руху. Інспектори з паркування за цей час винесли 9168 постанов на загальну суму штрафів 4 666 750 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві готуються до відкриття метро".

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, найбільше порушників штрафували за парковку автомобіля на пішохідному переході - 54% від загальної кількості постанов, винесених за травень. Серед інших - паркування на смузі громадського транспорту, виїздах із прилеглих територій, паркування на перехрестях, зупинках громадського транспорту тощо.

"Постійними локаціями відпрацювання інспекції з паркування є лікарні, що забезпечують боротьбу з коронавірусом i виїзди швидкої. Також особлива увага приділяється смугам громадського транспорту і пішохідним переходам. Зараз ми продовжуємо працювати над запровадженням у Києві автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг із паркування. Ця система дасть змогу в рази збільшити перевірку оплати паркування, що принесе значні надходження до міського бюджету та дисциплінує водіїв", - повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Осипов.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати