15 травня 2020, 16:35

Про відключення гарячої води кияни можуть дізнатися з Telegram-каналу

Прес-служба КМДА

КП "Київтеплоенерго" створив Telegram-канал для інформування киян щодо найбільш актуальних питань – термінів виконання гідравлічних випробувань тепломереж, модернізації енергетичного комплексу столиці, обліку та оплати послуг, вакансій компанії тощо.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: " З 18 травня до Києва буде обмежено в'їзд великогабаритного транспорту".

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Також після введення протиепідемічних обмежень "Київтеплоенерго" спільно з комунальним концерном "Центр комунального сервісу" впровадило низку дистанційних та онлайн-сервісів для клієнтів, за допомогою яких кияни, не виходячи з дому, швидко й безпечно можуть вирішити практично усі питання, пов’язані з нарахуваннями за тепло та гарячу воду, обліком послуг тощо.

Так, з початку карантину цими дистанційними сервісами скористались більше 10 тис. киян. За даними "Центру комунального сервісу", понад 50 тис. киян за цей час отримали онлайн-консультації у Facebook та Skype. Це сприяло збільшенню питомої ваги онлайн-оплат у період карантину в столиці. Рівень онлайн-розрахунків зріс майже на 15%. 

У прес-службі додали, що отримати консультацію фахівця КП "Центр комунального сервісу" в Facebook та Skype можна:

Нагадаємо, Нацбанк розробив додаток для зчитування даних із біометричних паспортів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати