06 січня 2022, 14:38

Телеканал «Наш» вчергове позивається до Нацради щодо призначення позапланової безвиїзної перевірки

Пресслужба ОАСК

До ОАСК продовжують надходити позови щодо визнання протиправним та скасування рішення Нацради про призначення позапланової безвиїзної перевірки телеканалу «Наш».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До ОАСК надійшов позов щодо конкурсу з обрання членів Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Днями канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано відповідну позовну заяву. Наразі позивачем оскаржується рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, що датоване листопадом 2021 року.

ОАСК вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Протягом минулого року до суду надійшло понад 20 позовних заяв щодо оскарження рішень Нацради про призначення чи результати позапланових безвиїзних перевірок телеканалу. ОАСК відкрив провадження щодо анулювання ліцензії «Наш 365» - Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернулась до суду з позовом на підставі рішення про результати позапланової безвиїзної перевірки у якому, зокрема, йдеться про визнання наявності розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, що були поширені в ефірі ТОВ «Наш 365».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати