14 грудня 2020, 12:44

Світовий банк виділив Україні $300 млн для подолання наслідків пандемії COVID-19

Урядовий портал

Сьогодні, 14 грудня, між Україною та МБРР підписано Угоду про Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19, для проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Канада ратифікувала угоду про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Завдяки Угоді Україна зможе залучити позику в розмірі 300 млн дол. США, 170 з яких – вже до завершення поточного року.

Міністр фінансів України Сергій Марченко висловив вдячність за конструктивну співпрацю всім учасникам переговорного процесу та зазначив наступне: "Підписання Угоди про Друге додаткове фінансування для проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України» є логічним завершенням року, в якому Світовий банк вчергове довів свою дієву підтримку, спрямовану на боротьбу з наслідками поширення COVID-19. Головна мета – це соціальна допомога і соціальні послуги для малозабезпечених сімей, а також допомога постраждалим від негативного економічного впливу пандемії COVID-19".

Це буде друге додаткове фінансування проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", який реалізується в Україні, загальна сума позики за яким складе 750 млн доларів США. Проект спрямований на покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні для малозабезпечених сімей.

Нагадаємо, Мінцифра з ОБСЄ розкажуть українцям про legal tech.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати