12 грудня 2020, 12:13

Мінцифра з ОБСЄ розкажуть українцям про legal tech

Прес-служба Мінцифрри

Міністерство цифрової трансформації України разом із представниками від ОБСЄ, Програми USAID «Нове правосуддя» та Міністерства освіти і науки України проведе онлайн-брифінг, на якому презентують освітній серіал про legal tech — «Цифрові юристи». 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра впроваджує е-ТТН в Україні"

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Серіал розказує про те, як працюють чатботи в праві, для чого в юриспруденції використовувати блокчейн, що таке смарт-контракти, як заробляють цифрові юристи.

Участь в освітньому серіалі серіалі взяли: Павло Казарін, Данило Мокрик, Анна Калюжна, Дар’я Проказа, Дмитро Форемний, Регіна Бондаренко, Нестор Дубневич та Денис Іванов.

Учасники онлайн-брифінгу: 

  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції;
  • Посол Генрік Вілладсен, координатор проектів ОБСЄ в Україні;
  • Денис Іванов, керівник експертної групи впровадження та оцінки якості електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України;
  • Ольга Осінська, головний спеціаліст з розвитку електронної комерції та бізнесу Міністерства цифрової трансформації України;
  • Олександр Пижов, державний експерт з питань нормативно-правового забезпечення директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України.

Коли?

Понеділок, 14 грудня 2020, 11:00 

Де дивитись? 

Пряма трансляція онлайн-брифінгу на YouTube-каналі КабМіну

Журналісти можуть поставити запитання учасникам онлайн-брифінгу у формі. Відповіді будуть надані під час презентації освітнього серіалу. 

Нагадаємо, в Україні планують популяризувати і розвивати кіберспорт.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати