14 грудня 2020, 10:29

Канада ратифікувала угоду про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною

Урядовий портал

Уряд Канади офіційно поінформував Посольство України в Оттаві про завершення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності Угодою про спільне виробництво аудіовізуальних творів з Україною.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра з ОБСЄ розкажуть українцям про legal tech".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Угода дозволить українським продюсерам за умови спільного виробництва претендувати в Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги та знижки при дистрибуції. Такі ж преференції передбачені і для канадських митців, які зніматимуть в Україні.

"Це нова сторінка для історії міждержавного кінопартнерства для України і дуже символічно, що її ми починаємо з нашими канадськими друзями. Ми здатні запропонувати канадським продюсерам ідеальні умови: як з фінансової точки зору завдяки механізму кеш-рібейтів, так і потужні кадри. У нас круті продакшени, де працюють професіонали. До того ж є спеціалісти, що вже мають досвід співпраці з міжнародними виробниками та замовниками через багату фільмову практику копродукції. І, по-третє, Україна довершена для зйомок, бо у нас доступна широка варіація локацій, які передадуть будь-яку атмосферу", - прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, Мінрегіон ініціює відновлення архітектурно-будівельного контролю на місцях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати