17 березня 2020, 16:58

Створено робочу групу, яка контролюватиме розслідування злочинів проти журналістів

Прес-служба ГПУ

Підвищення ефективності досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених стосовно журналістів, є пріоритеним для Офісу Генерального прокурора. Відтак, у відомстві створено робочу групу, яка займатиметься аналізом стану нагляду за додержанням законів у таких провадженнях, в першу чергу, завдяки узгодженню взаємодії між структурними підрозділами Офісу Генерального прокурора та регіональними (обласними) прокуратурами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Всеукраїнська конференції прокурорів переноситься".

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Як зазначається, її діяльність буде зосереджена на забезпеченні належного опрацювання та узагальнення інформації щодо протидії кримінальним правопорушенням, вчиненим стосовно журналістів, зокрема про хід і результати досудового розслідування та судового розгляду у провадженнях зазначеної категорії, процесуальне керівництво і підтримання публічного обвинувачення в яких здійснюють прокурори Офісу Генпрокурора.

Окрім того, робоча група за необхідності ініціюватиме вжиття координаційних заходів щодо підвищення ефективності досудового розслідування у цих справах.

Нагадаємо, Кабмін заборонив міжміські перевезення та масові заходи по всій Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати