05 березня 2019, 16:37

Розпочався прийом заявок на посаду бізнес-омбудсмена

Прес-служба Мінекономрозвитку

Рада бізнес-омбудсмена оголосила про початок прийому заявок від потенційних кандидатів на посаду бізнес-омбудсмена України. Документи приймаються до 15 березня 2019 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Читайте також: "Керівникам держпідприємств можуть обмежити граничний розмір зарплати".

Так, бізнес-омбудсмен розглядає скарги щодо проявів корупції та будь-яких інших порушень законних інтересів підприємців органами державної та муніципальної влади, підприємствами під їх управлінням та окремими чиновниками. Водночас Рада бізнес-омбудсмена представляє та захищає інтереси бізнесу в державних органах.

До основних завдань бізнес-омбудсмена належить:

  • очолювати Раду бізнес-омбудсмена, визначати і формувати стратегію її діяльності;
  • ухвалювати рішення щодо розгляду тих або інших скарг від бізнесу або ж відхилення їх у разі відсутності належних для цього законодавчих підстав,
  • здійснювати представницькі функції Ради у контактах з її наглядовою радою та органами державної влади;
  • звітувати наглядовій раді про результати діяльності Ради бізнес-омбудсмена.

Кандидати на посаду бізнес-омбудсмена України мають:

  • володіти знаннями, здібностями та професійним навичками, необхідними для належного виконання своїх службових обов'язків;
  • мати вищу освіту за ступенем магістра економіки або права;
  • демонструвати глибокі знання економічних, соціальних та політичних проблем в Україні та мати релевантний професійний досвід.

Читайте також: "У ВРУ зареєстровано три законопроекти щодо відшкодування ПДВ агровиробникам".

Крім цього, кандидати на посаду бізнес-омбудсмена не можуть займати жодну виборну посаду або ж посади в органах державної та місцевої влади. До участі в конкурсі також не допускаються кандидати, які впродовж останніх 3 років працювали на державній службі чи в органах місцевої влади. Кандидати не можуть бути членами будь-якої політичної партії, а також мати фінансові чи інвестиційні інтереси в будь-якому бізнесі на території України.

Обов’язковою вимогою для кандидатів є вільне володіння англійською мовою. Як зазначається, за результатами конкурсного відбору, найсильнішому кандидату буде запропонований контракт терміном на 2 роки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати