03 липня 2020, 17:44

Прийнято за основу законопроект про "зелену" енергетику

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу Проект Закону № 3658 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні створили кадровий резерв: Рада прийняла закон".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що метою законопроекту є врегулювання на законодавчому рівні нагальних проблем "зеленої" генерації, зменшення фінансового навантаження на кінцеву ціну через високий рівень "зеленого" тарифу, досягнення балансу інтересів суспільства, споживачів електричної енергії та учасників ринку електричної енергії, запобігти дефіциту коштів на ринку електричної енергії, покращити платоспроможність ДП "Гарантований покупець", забезпечивши одночасно подальший розвиток відновлюваної енергетики.

Так, законопроект створює умови для прискорення переходу до нової, конкурентної моделі підтримки відновлюваної енергетики, шляхом проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки, збалансування кошторису ДП "Гарантований покупець" та сприяє вирішенню нагальних викликів галузі.

Проектом вносяться зміни до законів України "Про альтернативні джерела енергії", "Про ринок електричної енергії", "Про режим іноземного інвестування", "Про оренду державного та комунального майна", в частині удосконалення умов підтримки виробників за "зеленим" тарифом.

Також передбачається вдосконалення процедури організації і проведення аукціонів з розподілу квоти підтримки шляхом внесення змін до статті 93 Закону України "Про альтернативні джерела енергії".

Нагадаємо, прийнято за основу законопроект про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати