03 липня 2020, 17:39

В Україні створили кадровий резерв: Рада прийняла закон

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3491 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийнято за основу законопроект про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, законом запроваджується інститут "кандидатського резерву" на державній службі шляхом створення бази кандидатського резерву, перебування кандидата в якому виключає необхідність подання ним на новий конкурс інформації, передбаченої ст. 25 цього Закону.

Зокрема, законом доповнено Закон України "Про державну службу" новою статтею 251 "Кандидатський резерв" "з метою можливості активного та широкого залучення кандидатів для зайняття посад державної служби, що відповідають визначеним вимогам до професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття посад державної служби, утворюється кандидатський резерв - інформаційна система (база), що містить відомості про кандидатів на посади державної служби, які успішно пройшли всі етапи оцінювання під час конкурсного відбору, результати проведення оцінювання професійних компетентностей таких кандидатів та оголошені конкурси на посади державної служби. Забезпечення  функціонування інформаційної системи (бази) кандидатського резерву здійснюється розпорядником в особі центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби".

Згідно із Законом, "Кандидат, інформація про якого міститься в інформаційній системі (базі) кандидатського резерву, через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби автоматично запрошується до участі у конкурсах на інші посади державної служби, якщо його професійна компетентність відповідає вимогам до таких посад". Інформація щодо таких кандидатів також може надаватися на відповідні запити державних органів.

Так, кандидат на зайняття посади державної служби може використовувати інформаційну систему (базу) кандидатського резерву для підбору посад, на які оголошено конкурс, відповідно до компетентностей, якими він володіє.

Строк розміщення в інформаційній системі (базі) кандидатського резерву відомостей про кандидатів на посади державної служби, які успішно пройшли всі етапи оцінювання під час конкурсного відбору, результати проведення оцінювання професійних компетентностей таких кандидатів становить один рік з дати оприлюднення інформації про переможця конкурсу або про відсутність переможця конкурсу.

Нагадаємо, Рада прийняла закон щодо залучення педагогів та інтернів до надання меддопомоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати