19 серпня 2020, 10:48

Особливості управління проектами в аудиторських фірмах

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Управління проектом розглядається як сукупність процедур, заснованих на прийнятих принципах управління, які використовуються для планування, оцінки та контролю робочих завдань з метою отримання бажаного кінцевого результату в установлені терміни, у межах виділених коштів і відповідно до вимог до проекту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кількість вакансій у фінсекторі Великобританії скоротилася на 61,2%".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, коли йдеться про принципи управління, вони зазвичай пов’язуються з управлінням людьми. Оскільки роботу над проектом здійснює команда фахівців, тому ці принципи застосовні й до управління проектами.

Планування

Планування - це визначення ясних і точних завдань та осіб для досягнення поставленої мети. Мета може являти собою рішення проблеми або досягнення умови, відмінної від наявної.

Організація

Крім організації людей, управління проектом містить добір необхідних ресурсів (людських, матеріальних і грошових) для виконання запланованої роботи. Складовою частиною управління проектом також є створення структури, потрібної для реалізації плану.

Контроль

Після об’єднання всіх ресурсів в єдину структуру необхідно здійснювати її контроль і супровід під час реалізації проекту. Контроль також передбачає визначення і створення системи звітності для надання інформації про стан проекту в задані моменти його життєвого циклу. Звіти призначені не тільки для відображення хронології подій, а й для раннього попередження випадків і ситуацій, що вказують на відхилення від плану.

Нагадаємо, Глава департаменту АССА з питань політики держсектору розширив свої повноваження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати