13 серпня 2020, 11:22

Глава департаменту АССА з питань політики держсектору розширив свої повноваження

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Повноваження глави департаменту АССА з питань політики державного сектору Алекса Меткафа (Alex Metcalfe) розширилися, адже тепер він очолює департамент державного сектору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд знизив розмір внеску, який аудиторські фірми мусять сплачувати ОСНАД".

Про це повідомляє ПАБУ.

Так, нова роль Меткафа передбачає, що він очолить розроблення стратегії АССА щодо державного сектору, а також продовжить курувати проведення досліджень в державному секторі та сприятиме затвердженню ідейного лідерства. Меткаф налагоджуватиме та підтримуватиме основні контакти АССА у сфері державного сектору, зокрема, з особами, які визначають урядову політику, та міжнародними організаціями.

Стівен Шилдс (Stephen Shields), директор АССА з питань ринків, партнерства та визнання, зазначив: "Алекс віддає свій багатий досвід та знання, які стануть в нагоді для реалізації мети АССА з розроблення політики в державному секторі, проведення цільових досліджень, налагодження та підтримання взаємодії із зацікавленими сторонами та співпраці з членами АССА, які займаються питаннями державного сектору. Усі ці завдання пов’язані між собою, і разом з Алексом ми зможемо розробити єдиний підхід до їх реалізації".

Коментуючи своє призначення, Меткаф зауважив: "Ефективність та дієвість державного сектору - це основа суспільства, що процвітає. Я хочу співпрацювати з мережею організацій АССА, які здійснюють діяльність у державному секторі, а також з 67 тисячами наших членів та студентів, які також працюють у цій сфері, аби поділитися з ними передовим досвідом та знаннями щодо управління державними фінансами та працювати пліч-о-пліч в інтересах суспільства".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати