13 серпня 2020, 11:40

Кількість вакансій у фінсекторі Великобританії скоротилася на 61,2%

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Британський портал працевлаштування CV-Library повідомляє, що кількість вакансій у сфері фінансів скоротилася на 61,2% порівняно з червнем минулого року. Конкуренція зросла на 17,9%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Гарантії військовослужбовцям: чи діють вони в умовах карантину".

Про це повідомляє ПАБУ.

Проте той факт, що в липні вакансій побільшало на 25,7% порівняно з попереднім місяцем, вселяє надію.

Так, незважаючи на те, що можливість працевлаштування є дещо обмеженою, середня заробітна плата зросла на 5,5% порівняно з минулим роком: з 35 535 фунтів стерлінгів (46 809 дол.) у липні 2019 р. до 37 484 фунтів стерлінгів у липні 2020 р. Однак, якщо порівнювати показники заробітної плати за попередні місяці, то вони, навпаки, знизилися на 2,2%.

Лі Біггінс (Lee Biggins), генеральний директор CV-Library, зауважив: "Попит на робочі місця досі перевищує пропозицію, і цю тенденцію ми будемо спостерігати ще деяких час. Звичайно, у літній період ринок праці не такий жвавий. Але наразі економіка переживає складні часи, а це означає обмежені можливості працевлаштування, тоді як більше людей шукає роботу - зовсім не ідеальне поєднання. Хоча той факт, що заробітна плата підвищилася порівняно з минулим роком, - хороший знак. Її зменшення на місячній основі означає, що компаніям доводиться приймати складні рішення щодо долі своїх співробітників. Деякі кандидати на вакантне місце можуть бути готові до меншої оплати праці в період кризи, однак слід готуватися до складної розмови з тими претендентами, які очікують від вас більшого, ніж ви наразі можете запропонувати".

Нагадаємо, глава департаменту АССА з питань політики держсектору розширив свої повноваження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати