04 серпня 2020, 15:42

Органи ДВС отримали можливість використовувати е-форму виконавчого документу

Прес-служба Мін'юсту

Сьогодні, 4 серпня, набули чинності зміни до ст. 4 Закону України "Про виконавче провадження", які дозволили органам Державної виконавчої служби у своїй роботі використовувати електронну форму виконавчого документу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Наглядова рада Координаційного центру пропонує створити "банк ідей" розвитку системи БПД".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

"Новація переносить органи ДВС з радянської епохи у світ сучасний цифрових технологій. Іде у минуле практика прийому виконавчих документів виключно в паперовому вигляді та з мокрою печаткою, як того до сьогоднішнього дня вимагав закон", - заявив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

За словами заступника Міністра, першими зміни відчують порушники швидкісного режиму дорожнього руху. Відтепер електронний виконавчий документ про стягнення штрафу буде надходити органам ДВС упродовж кількох хвилин, а не тижнів.

Як зазначаэться, порядок пред’явлення до виконання виконавчих документів, виданих у формі електронного документа, буде визначено Міністерством юстиції упродовж 14 днів.

Нагадаємо, органи ДВС змусили погасити 12-річну заборгованість зі сплати аліментів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати