05 лютого 2024, 15:55

Оголошено відбір на посади незалежних членів Наглядової ради "Енергоатому": деталі

Пресслужба Мінекономіки

Комітет із призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств затвердив вимоги до незалежних кандидатів на посади членів Наглядової Ради “НАЕК "Енергоатом", а також затвердив оголошення для проведення конкурсного відбору. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд визначив рівень дивідендів, які перерахують до бюджету АТ із державною часткою".

"Це важливий етап у формуванні ефективного управління компанією, стабільної роботи енергетичного сектору та для залучення довгострокових інвестицій. “Енергоатом” – це найбільший виробник електроенергії в Україні, який відіграє стратегічно важливу роль для енергетичної безпеки держави. Тож необхідно, аби в роботі компанії були запроваджені міжнародно визнані норми корпоративного управління", – зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

Кандидати на посади зможуть подавати документи з 2 лютого 2024 року до 18:00 (за київським часом) 4 березня 2024 року українською та англійською мовами на електронну адресу: cv@me.gov.ua.

Оголошення про проведення відбору на посаду незалежного члена Наглядової ради АТ “НАЕК “Енергоатом” опубліковане за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати