03 грудня 2019, 10:00

ОЕСР пропонує підвищити ставку цифрового податку

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Cекретаріат Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) оприлюднив пропозиції, якими мають збільшити ставки оподаткування для цифрових компаній. Пропонується, щоб транснаціональні компанії (ТНК) сплачували податок кожній державі, де вони провадять діяльність, надають послуги клієнтам й отримують від цього прибуток.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Великобританії ускладнюється співпраця з позаштатними працівниками".

Про це зазначають у ПАБУ.

Як зазначається, за таких умов буде здійснюватися перерозподіл прибутків корпорацій з держав з низьким рівнем оподаткування до держав, на території яких ТНК генерують свій дохід. Отже, податкові надходження будуть охоплювати ширшу територію.

Наразі пропозиції перебувають на етапі обговорення. Генеральний секретар ОЕСР Анхель Гурія (Angel Gurría) зауважив: "Ми досягаємо реального прогресу у вирішення проблем, пов’язаних з оподаткуванням, що виникають внаслідок цифровізації економіки, і продовжуємо наближатися до консенсусу щодо перегляду нормативної бази міжнародної податкової системи до 2020 р".

Нагадаємо, IFAC затвердила новий склад правління, більшість у якому складають жінки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати