04 жовтня 2019, 14:36

Нові зміни до КПК: Рада ухвалила закон

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства". "За" відповідне рішення проголосували 330 народних депутатів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада ухвалила закон про матеріальну відповідальність військовослужбовців".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, закон спрямований на удосконалення правового регулювання кримінального процесу з метою ефективного здійснення як досудового розслідування, так і для надання стороні захисту додаткових гарантій від можливих зловживань з боку суддів, слідчих та прокурорів.

Законом, зокрема, вносяться зміни до ряду статей Кримінального процесуального кодексу України, до законів "Про судову експертизу", "Про радіочастотний ресурс України", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури" тощо.

Як зазначається, ВРУ врахувала правки №105, №106, №107, №111, якими відміняються зміни, пропоновані законопроектом до ст. 219 КПК. Таким чином, дана стаття, яка встановлює конкретні строки між моментом внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та моментом повідомлення особі про підозру, залишилася у чинній редакції. Також у сесійній залі підтримані правки №168, №169, №170, №171 і №172, що стосуються ст. 294 КПК. Також враховані правки №186, №187, №188 і №189, що стосуються ст. 295-1 КПК про порядок продовження строків провадження.

Нагадаємо, ВРУ ухвалила закон про оренду державного та комунального майна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати