04 жовтня 2019, 10:00

Рада ухвалила закон про матеріальну відповідальність військовослужбовців

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України ухвалила Закон №1225 від 02.09.2019 р. "Про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб". "За" відповідне рішення проголосували 276 народних депутатів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ ухвалила закон про оренду державного та комунального майна".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Метою Закону є приведення правових норм інституту матеріальної відповідальності військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, військовозобов’язаних і резервістів під час проходження ними зборів у відповідність із Конституцією України.

Завданням Закону є окреслення чіткого механізму визначення шкоди, заподіяної державі, визначення осіб, винних у заподіянні шкоди, та притягнення їх до матеріальної відповідальності.

Як зазначається, Закон забезпечить підвищення законодавчо встановленого державно-правового впливу на осіб, винних у заподіянні матеріальної шкоди, посилить захист державного майна від протиправних посягань, а також гарантуватиме відшкодування завданих державі збитків у разі їх настання.

Нагадаємо, схвалено закон про концесію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати