06 червня 2022, 13:44

Нові вимоги до оформлення скарги у сфері держреєстрації прав, що подається до Мін'юсту

Пресслужба Офісу протидії рейдерству

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству» (далі – Закон), прийнятим Верховною Радою України 12.05.2022 та офіційно оприлюдненим 26.05.2022, серед іншого, запроваджено нові вимоги до оформлення скарги на рішення, дії або бездіяльність у сфері державної реєстрації прав на нерухомість і бізнесу, яка подається до Міністерства юстиції України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Мін‘юсті розповіли про стан розгляду справ України проти рф у ЄСПЛ"

Крім того, Законом визначено наслідки подання скарги без дотримання встановленої форми та умови й порядок усунення допущених помилок, чи порушень без завдання шкоди інтересам скаржника.

З урахуванням інших положень, урегульованих Законом, зазначені зміни та дотримання нових правил, що набирають чинності 26.07.2022, є вкрай важливими задля належного розгляду скарги та захисту прав скаржників.

З метою полегшення підготовки скарг у сфері державної реєстрації за новими правилами нами узагальнено нормативні вимоги щодо них у пам'ятці: «Нові вимоги до оформлення скарги у сфері державної реєстрації прав, що подається до Мін’юсту».

нові вимоги

                   (для перегляду натисність на зображення)

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати