17 травня 2021, 15:37

НБУ продовжив банкам строк для подання фінзвітності за міжнародними стандартами

Пресслужба НБУ

Національний банк встановив перехідний період для забезпечення формування та подання банками фінансової звітності на основі таксономії за міжнародними стандартами фінансової звітності в єдиному електронному форматі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У І кварталі 2021 року банки збільшили кредитування в гривні, - НБУ"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Таким чином, до 31 грудня 2021 року банкам подовжено строк

  • подання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за 2020 рік;
  • проміжної звітності за I квартал 2021 року, за перше півріччя 2021 року та за дев’ять місяців 2021 року, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі.

Національний банк не застосовуватиме до банків заходів впливу упродовж 2021 року за порушення строків подання такої фінансової звітності.

Відповідні зміни затверджені постановою Правління Національного банку України від 13 травня 2021 року №39 «Про складання та подання фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами  в єдиному електронному форматі».

Постанова набирає чинності з 15 травня 2021 року та діє до 31 грудня 2021 року.

Довідково. Таксономія фінансової звітності – склад статей і показників фінансової звітності та її елементів, які підлягають розкриттю, а також взаємозвʼязків між ними та іншими елементами таксономії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати