27 липня 2020, 15:15

НАЗК проведе експертизу законопроектів про розширення фінпослуг Укрпоштою та захист боржників від колекторів

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проведе антикорупційну експертизу законопроектів №2788-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв’язку" та №2133 "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності". 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "2018 осіб потрапило до Реєстру корупціонерів з початку 2020 року, – НАЗК".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зокрема, проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв’язку", має на меті дозволити відкривати поштові рахунки через Укрпошту та оптимізувати її діяльність, а також створити умови для розвитку безготівкових розрахунків В Україні. 

Проект закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності" спрямований на захист прав та законних інтересів боржників від недобросовісних дій суб’єктів колекторської діяльності. 

Як зазначається, моніторинг проектів нормативно-правових актів, який проводить НАЗК, виявив, що обидва законопроекти містять ознаки корупційних факторів. Щодо них отримана інформація про загрози та можливі порушення Закону України "Про запобігання корупції".

НАЗК надасть результати експертизи та рекомендації стосовно усунення чинників, що сприяють корупції, відповідним комітетам Верховної Ради України для доопрацювання законопроектів перед другим читанням.

Нагадаємо, НАЗК визначило корупційні ризики у законопроекті про електронні комунікації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати