30 червня 2020, 17:49

НАЗК перевірить законопроект про рієлторську діяльність на наявність корупційних ризиків

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе антикорупційну експертизу проекту Закону України №3618 "Про рієлторську діяльність в Україні".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК: ухвалення законопроекту про гральний бізнес без змін може завдати державі багатомільйонних збитків".

"Вказаний законопроект був відібраний для проведення антикорупційної експертизи в результаті моніторингу проєктів нормативно-правових актів та попереднього аналізу ризиків, який проводить НАЗК", - ідеться у повідомленні.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зокрема, проект закону має на меті:

  • запровадити єдину державної політики у сфері регулювання рієлторської діяльності в Україні; 
  • встановити порядок надання рієлторських послуг; 
  • визначити відповідальність за порушення у сфері рієлторської діяльності;
  • створити Єдину інформаційну базу даних про об’єкти нерухомості та операції з ними як системи, що містить у своєму складі бази даних, інформаційні ресурси та сервіси для провадження рієлторської діяльності тощо.

Так, висновок експертизи проекту закону із рекомендаціями НАЗК щодо усунення з його положень корупційних ризиків, будуть надіслані Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку для врахування при доопрацюванні законопроекту.

Нагадаємо, НПУ просить Мін'юст врегулювати проблемні питання нотаріальної діяльності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати