01 червня 2022, 11:11

На Черкащині упереджено розтрату понад 20 млн грн. бюджетних коштів

Пресслужба БЕБ

Співробітники Бюро економічної безпеки України, спільно з працівниками Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, провели аналіз та розслідування порушень, щодо публічних закупівель з метою упередження розкрадання коштів місцевих бюджетів Черкаської області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Директору підприємства, яке виводило активи олігарха рф із України, повідомлено про підозру"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Здійснено аналіз 24 процедур публічних закупівель на загальну суму 20,3 млн грн., щодо поставки товарів та надання послуг за рахунок коштів бюджетів виконавчих комітетів міст та структурних підрозділів обласної державної адміністрації Черкаської області.

Встановлено порушення їх порядку проведення (в т.ч. безпідставне застосування неконкурентної процедури закупівлі), неправомірне визначення переможців з найменш вигідними умовами, та інші.

За результатами проведених заходів, відмінено 14 закупівель на суму 13,6 млн грн. та розірвано 10 договорів на суму 6,5 млн гривень.

Упереджено необґрунтоване використання державних коштів на загальну суму понад 20 млн грн.

“Одним з пріоритетних напрямів роботи БЕБ у воєнний час є упередження, виявлення та розслідування фактів порушень законодавства при здійсненні тендерних закупівель. Протягом травня співробітники БЕБ упередили розтрату та розкрадання державних коштів (або коштів місцевих бюджетів) майже на 50 млн грн. Необґрунтоване використання бюджетних коштів під час війни є неприпустимим”, - зазначив Директор БЕБ Вадим Мельник.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати