30 травня 2022, 11:11

Директору підприємства, яке виводило активи олігарха рф із України, повідомлено про підозру

Пресслужба БЕБ

Співробітники Бюро економічної безпеки України, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, викрили керівника приватного товариства, який здійснював незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, підроблював реєстраційні та інші офіційні документи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На Одещині упереджено розтрату 14,2 млн грн. бюджетних коштів"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідством встановлено групу осіб, яка контролює діяльність кіпрських компаній, де кінцевим бенефіціаром є російський олігарх. Ці особи, використовували реквізити одного з підприємств у незаконній діяльності.

Упродовж воєнного стану, з рахунків фінансової установи, контрольованої злочинною групою, на офшорні рахунки цих компаній з України планувалося вивести майже 170 млн грн.

Таким чином, російський олігарх із бізнесменами намагалися уникнути можливих санкцій та заходів примусового вилучення прав власності, передбачених законодавством України.

На зазначені кошти, які знаходились на рахунках кіпрської компанії в банківській установі України накладено арешт.

Директору підприємства, яке використовувалось для виведення активів російського олігарха із України, повідомлено про підозру.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та у взаємодії із Держфінмоніторингом, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Державною податковою службою України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати