11 грудня 2020, 13:15

Минулого тижня органи ДВС стягнули 8,9 млн грн заборгованності із зарплати

Прес-служба Міністерства юстиції України

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж 30 листопада – 7 грудня стягнули на користь 572 працівників  8,9 млн грн заборгованості із заробітної плати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Роботодавець не виплатив зарплату: що робити?"

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Найбільшу суму – 3,8 млн грн на користь 237 працівників стягнуто органами Державної виконавчої служби у місті Києві з Державного підприємства «Інформаційні судові системи». Документи виконавчого провадження пред’явлені на виконання 17 листопада 2020 року. Кошти списано з рахунків боржника.

2,1 млн грн стягнуто з Акціонерного товариства «Українська залізниця». Завдяки органам Державної виконавчої служби у місті Києві зарплату отримали 15 працівників. Виконавчі документи пред’явлені на виконання у 2020 році. Кошти стягнуто з рахунків боржника.

Органи ДВС Міністерства юстиції в Одеській області стягнули з Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт» – 991,6 тис. грн на користь 27 працівників. Борг погашено за рахунок коштів стягнутих з арештованих рахунків боржника. Перші документи зведеного виконавчого провадження пред’явлено на виконання у червні 2020 року.

Всього з початку 2020 року органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 491,7 млн грнЗаборгованість з виплати зарплати повністю погашена 36 710 працівникам.

Нагадаємо, органи ДВС впродовж минулого тижня стягнули 148,4 млн грн аліментів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати