16 жовтня 2019, 18:50

Ліквідація Нацкомісії з регулювання ринків фінпослуг: Президент підписав закон

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №79-ІX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент ініціює запровадження дворічного мораторію на перевірки ФОПів".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Так, документ, який підтримали 296 народних депутатів, передбачає ліквідацію Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг та розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між НБУ і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з документом, повноваження Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг у частині регулювання та нагляду в системі накопичувального пенсійного забезпечення, регулювання та нагляду за функціонуванням фінансово-кредитних механізмів і управлінні майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю, передаються до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, решта - до НБУ.

Як зазначається, реалізація положень закону сприятиме підвищенню ефективності державної регуляторної політики, функціональності чинного законодавства для створення дієвого механізму державного регулювання та нагляду. Документ сприятиме забезпеченню конкуренції на фінансовому ринку, запобіганню діяльності недобросовісних компаній, координованості із сучасними процесами реформування та дерегуляції економіки України, активізації розвитку ринків небанківських фінансових послуг.

Нагадаємо, Президент підписав закон щодо підвищення ефективності законодавчого процесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати