16 жовтня 2019, 18:29

Президент підписав закон щодо підвищення ефективності законодавчого процесу

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення зміни до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо вимог до пропозицій і поправок до законопроекту, який готується до другого читання" №163-ІХ, який парламент ухвалив 3 жовтня 2019 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада призначила свого постійного представника у КСУ".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Так, Закон викладає ч. 1 ст. 116 Регламенту ВРУ у новій редакції. Згідно зі змінами, під час підготовки до другого читання пропозиції та поправки до законопроекту можна вносити лише до тексту (розділів, глав, статей, їхніх частин, пунктів, підпунктів, абзаців, речень), який парламент ухвалив за основу.

Водночас основний комітет, як виняток, може вирішити врахувати внесені пропозиції і поправки щодо виправлень, уточнень, усунення помилок та/або суперечностей у тексті законопроекту, інших структурних частин законопроекту та/або інших законодавчих актів, які не були предметом розгляду в першому читанні. При цьому має бути зазначено необхідність внесення цих правок у висновках головного комітету та/або експертного підрозділу апарату ВРУ і оголошено головуючим на пленарному засіданні під час розгляду такого законопроекту у першому читанні.

Як зазначається, зміни до Регламенту парламенту дозволять підвищити ефективність та якість законодавчого процесу.

Нагадаємо, Президент ініціює запровадження дворічного мораторію на перевірки ФОПів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати