12 червня 2020, 9:40

До приватизації цього року готується близько 300 малих і середніх підприємств, – Денис Шмигаль

Урядовий портал

Приватизація державних підприємств – це один з тих пріоритетів, який має надати поштовх розвитку української економіки, що постраждала від епідемії коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Денис Шмигаль відзвітував про перші 100 днів роботи Уряду".

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Урядовий портал.

За його словами, приватизацію має оживити малий і середній бізнес, але поки мова йде тільки про малу приватизацію. "У нас сьогодні є в Україні майже під 4000 державних підприємств, які знаходяться в різному стані... Є напівзнищені, напівбанкрути з боргами. І такі неефективні малі та середні підприємства потрібно в першу чергу приватизувати. Дати людям змогу навести там порядок, заробляти там гроші, платити податки, створювати нові робочі місця", - зазначив очільник Уряду. 

Також він зауважив, що така стратегія активно опрацьовується з Фондом державного майна, і в цьому році для приватизації готується близько 300 малих і середніх підприємств. "Стосовно великих підприємств, які можуть бути приватизовані, ми розуміємо, що в сьогоднішніх умовах говорити про їх продаж некоректно - в нинішніх умовах не буде ринкової ціни", - підсумував Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Уряд схвалив проект меморандуму про порозуміння з виробниками "зеленої" електроенергії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати