04 серпня 2021, 15:16

До ОАСК надійшов позов щодо конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки України

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстровано позов до Конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України, позивачем зазначений Денис Осмоловський.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК триває розгляд справи щодо оскарження конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Серед вимог позову – визнати протиправним рішення Комісії, затверджене протоколом від 29 липня 2021 №3 в частині, що стосується організації тестування на знання законодавства та вербально-логічне мислення, проведення перевірок, передбачених ЗУ «Про запобігання корупції» та ЗУ «Про очищення влади», затвердження зразків тестових завдань та формули рейтингування кандидатів на посаду очільника Бюро тощо. Позивач вважає, що оскаржуваним рішенням було протиправно розширено обсяг повноважень Конкурсної комісії.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

В провадженні суду вже перебуває справа за позовом Дениса Осмоловського до Кабінету Міністрів України щодо оскарження утворення Бюро економічної безпеки України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати