03 серпня 2021, 17:18

В ОАСК триває розгляд справи щодо оскарження конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП

Пресслужба ОАСК

У провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва перебуває справа за позовом Олександра Карєєва до Конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, треті особи – Генеральний прокурор Ірина Венедіктова, САП, голова Конкурсної комісії Катерина Коваль та секретар Конкурсної комісії Олена Бусол.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закони щодо реформування діяльності ВРП"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК. 

Позивач оскаржує Порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП, затверджений рішенням конкурсної комісії від 20.01.2021 №3 та просить суд стягнути моральну шкоду. Нагадаємо, справа розглядається судом у порядку спрощеного позовного провадження.

З огляду на те, що оскаржуваним Порядком визначено етапи та критерії добору осіб на зайняття адміністративних посад у САП серед тих, хто був допущений до конкурсу, суд вважає, що рішення у справі може мати безпосередній вплив на їх права, інтереси та обов’язки. До списку осіб, допущених до участі у вказаному конкурсі, рішенням Конкурсної комісії від 11 березня 2021 року включено 133 особи (разом із позивачем). 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати