Інститут дипломованих бухгалтерів з управлінського обліку (Chartered Institute of Management Accountants, CIMA) виявив, що більшість працівників Великобританії залишаються байдужими до опанування нових навичок, незважаючи на автоматизацію та розвиток новітніх технологій.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Понад 50% роботодавців зі сфери фінансів зіткнулися з неналежною поведінкою своїх працівників".
Про це зазначають у ПАБУ.
Згідно з дослідженням CIMA "Mind the Skills Gap", 37% британців не відчувають необхідності набувати нових компетенцій. Водночас майже половина респондентів (49%), порівняно з 38% у 2018 р., вважає, що будь-яка частина функцій, які вони виконують, може бути автоматизована в майбутньому.
Так, дослідження показало "дедалі більше усвідомлення" необхідності інтегруватися з технологіями та пристосовуватися до змін, оскільки 26% працівників переконані, що злагоджена робота з новими технологіями буде однією з найважливіших навичок. Однак кількість співробітників, які бажають набути навичок роботи з цифровими технологіями, скоротилася з 27% у 2018 р. до 23% у 2019 р. Натомість відсоток працівників, зацікавлених у розвитку soft skills, таких як критичне мислення, комунікації та вирішення проблем, збільшився із 23% у 2018 р. до 29% цьогоріч.
Ендрю Хардінг (Andrew Harding), керівник управління бухгалтерського обліку CIMA, зазначив: "Уже другий рік поспіль ми проводимо це дослідження. Воно продовжує виявляти апатію до засвоєння нових навичок і, що ще більше непокоїть, то це відсутність бажання вчитися взаємодіяти з технологіями. Мета Великобританії - бути провідною цифровою економікою - не може бути досягнута, якщо можливості її робочої сили не відповідають певному рівню. Ставлення до навчання та перекваліфікації потребує змін - працівники, роботодавці та ті, хто розробляє політику, повинні сприйняти філософію навчання, набуття нових знань та переучування для подальшого зростання. Позитивний підхід тут матиме значний вплив на продуктивність та економічне зростання Великобританії".
Нагадаємо, у IFAC закликали до уніфікації стандартів у сфері сталого розвитку.