15 грудня 2020, 18:15

АМКУ оштрафував ТОВ "Зеонбуд" на понад 25,7 млн грн

Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ "Зеонбуд" за  зловживання монопольним становищем під час надання послуг з трансляції телепрограм загальнонаціональних каналів у цифровому форматі DVB-T2.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ надав перший дозвіл на придбання активів Укрспирту".

Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Комітет встановив, що з вересня 2011 року по грудень 2019 року ТОВ "Зеонбуд", зловживаючи своїм монопольним становищем, встановлювало тарифи на телекомунікаційні послуги без будь-яких розрахунків та економічних обґрунтувань таких тарифів.

У подальшому ТОВ "Зеонбуд" змінювало тарифи шляхом надання знижок без будь-якого економічного обґрунтування. Водночас знижки для різних телекомпаній варіювалися без жодних на те підстав. Тому виходило, що за одні й ті самі послуги різні компанії сплачували від нуля до 100% тарифу.

Сьогоднішнім рішенням Комітет визнав дії ТОВ "Зеонбуд" у період з вересня 2011 року по грудень 2019 року на ринку телекомунікаційних послуг з розповсюдження у цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)) телевізійних програм загальнонаціональних телерадіоорганізацій щодо встановлення та застосування економічно необґрунтованих тарифів, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем шляхом встановлення таких цін, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Комітет зобов'язав ТОВ "Зеонбуд" припинити порушення та наклав на товариство штраф у розмірі 25 млн 725 тис. 533 грн.

Нагадаємо, АМКУ оштрафував шістьох виробників "молочки" на 111,5 млн грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати