11 грудня 2020, 18:43

АМКУ надав перший дозвіл на придбання активів Укрспирту

Прес-служба АМКУ

Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ "ЛВН Лімітед" (Група Nemiroff) на придбання активів Немирівського місця провадження діяльності (Немирівське МПД) та зберігання спирту ДП "Укрспирт". Це рішення стало першим дозволом на концентрацію в рамках процесу приватизації об’єктів спиртової галузі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ відзвітував про роботу в сфері захисту конкуренції під час пандемії COVID-19".

Про це повідомляє прес-центр АМКУ.

Так, під час розгляду заяви на концентрацію АМКУ встановлено:

- Відповідно до умов договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації (крім пакету акцій, частки), купівельна ціна об’єкта придбання становить 66,1 млн грн. АМКУ перевірено наявність коштів на здійснення запланованої транзакції.

- Немирівське МПД не здійснює господарську діяльність з 2015 року.

- На виробничих потужностях Немирівського МПД планується виробляти етиловий спирт для використання у якості сировини при виробництві горілки та лікеро-горілчаних виробів.

- Після модернізації активів, прогнозується, що їх використання забезпечить частку на ринку етилового спирту в розмірі близько 4% (з урахуванням реалізації в межах групи покупця).

Зазначається, що оскільки концентрація спрямована на скасування державної монополії на виробництво та оптову реалізацію етилового спирту, а заявлена  концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції  на товарних  ринках України, Комітет прийняв рішення про надання відповідного дозволу.

Нагадаємо, АМКУ наклав 3,2 млн грн штрафів за змову на закупівлі техніки для прибирання вулиць.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати