30 липня 2020, 12:57

AICPA створює механізм списання боргів для малого і середнього бізнесу

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Американський інститут сертифікованих публічних бухгалтерів (American Institute of Certified Public Accountants, AICPA) та створений ним вебресурс CPA.com запустили платформу PPPForgivenessTool.com, що автоматизує процес списання заборгованості власниками малого бізнесу, які отримали кредит в межах Програми забезпечення виплати заробітної плати (Paycheck Protection Program, PPP).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ACCA та PrimeGlobal уклали угоду про співпрацю".

Так, платформа створена на основі Biz2Credit - онлайн-ресурсу, який надає фінансові послуги, має калькулятор списання, створений AICPA у травні для розрахунку боргу в межах PPP. Ним можуть скористатися компанії, що отримали кредит, незалежно від кредитора чи банку, з яким було укладено угоду.

Позичальники або їхні консультанти можуть зареєструватися на платформі, аби подати заявку на списання боргу. Інструмент автоматично створить усі необхідні форми, затверджені урядом. Заявник зможе підписати електронні форми 3508 чи 3508 EZ, і всі необхідні документи буде включено до завантаженого файлу, який надається кредитору.

Президент та генеральний директор CPA.com Ерік Айсгейрссон (Erik Asgeirsson) зауважив: "За останні три місяці ми активно працювали, аби розробити ресурси та механізми, що допоможуть консалтинговим фірмам підтримати своїх клієнтів, які отримали кредит для виплати заробітної плати. Наразі ми розробляємо рекомендації щодо розрахунку боргу та його списання, які фундаментом основою PPP Forgiveness Tool та допоможуть зробити цей процес максимально простим та ефективним. Основна мета такого інструменту - забезпечити універсальний підхід, який буде зрозумілим і боржникам, і кредиторам".

Генеральний директор Biz2Credit Рохіт Арора (Rohit Arora) додала: "Ця онлайн-платформа створить остаточний варіант заявки на списання. Крім неї, боржнику не потрібно буде надавати ще якісь документи своєму кредитору. Дуже важливо, аби компанії, які надають послуги малому бізнесу, допомогли своїм клієнтам отримати максимальні вигоди від програми списання боргів. Ця платформа - ідеальний ресурс для компаній, які співпрацюють з малим бізнесом, зокрема й для кредиторів. Долучайтеся, аби підтримати своїх клієнтів у такі непрості для них часи".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати