24 липня 2020, 12:52

ACCA та PrimeGlobal уклали угоду про співпрацю

Палата аудиторів і бухгалтерів України

ACCA та PrimeGlobal підписали угоду про спільну роботу над кількома проектами, включаючи поширення новаторський ідей, проведення професійних досліджень та опитувань, а також забезпечення навчання та розвитку у сферах, що становлять взаємний інтерес та цінність для їх членів асоціацій та професійних спільнот.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "AICPA рекомендує фіскальним органам тимчасово відмовитися від штрафів".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, спільна робота включає:

- забезпечення проведення регіональних та віртуальних конференцій PrimeGlobal і відповідних досліджень АССА, а також надання іншої експертної інформації;

- розширення глобальних наукових досліджень та опитувань ACCA за участю PrimeGlobal та компаній-членів;

- визначення можливостей представників PrimeGlobal виступити на заходах ACCA;

- допомога компаніям - членам PrimeGlobal у вирішенні проблем та задоволенні кадрових потреб;

- розширення ініціатив професійного та лідерського розвитку в компаніях - членах PrimeGlobal шляхом надання відповідних знань та проведення навчань АССА та її партнерами.

Хелен Бренд OBE (Helen Brand), виконавчий директор ACCA, заявляє: "Ми раді, що Меморандум дав нам змогу закріпити співпрацю з PrimeGlobal офіційно. І ми вже почали користуватися перевагами цієї угоди, коли Стів Хіткот (Heathcote) долучився до нас на глобальному вебінарі, присвяченому питанню відновлення діяльності після Covid-19. Обмін досвідом важливий для наших членів, а також експертів, що працюють у сфері обліку та аудиту, особливо в цей неспокійний час. Усі в ACCA сподіваємось на те, що нам вдасться втілити вжиття всі проєкти, провести заходи та тренінги, які ми плануємо разом".

Стів Хіткот (Steve Heathcote), виконавчий директор PrimeGlobal, додає: "Ми раді розпочати глобальне партнерство з АССА. Це перспективна організація,  яка має чудові глобальні дослідження та знання, кваліфікацію та підготовку. Зокрема, підтримує розвиток фахівців у сфері новітніх технологій - це саме ті навички та знання, за якими майбутнє. Наші члени вже лідирують на шляху впровадження EmTech. Тому я дуже радий, що ми можемо об’єднати зусилля, аби у фахівців у сфері фінансів був правильний набір навиків для майбутнього".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати